چگونه اندازه کیر خود را بیشتر کنیم , چگونه سایز کیر را بیشتر کنیم


کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من
قیمت: 85000 تومان
قرص گیاهی افزایش سایز مکس من 2 MaxManII: یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آ.ل.ت تناسـ.لی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی ج.ن.سی، قدرت و سختی نعـ.وض، افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انـ.زال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار میگیرد.در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر آل.ت تناسـ.لی (Erectile Tissues) به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است. افزودن به درازا،ضخامت و سختی آل.ت تنا.سلی در حالت نعـ.وض به صورت دائمی و مادم العمر ،افزودن به حالت شـ.ق پذیری هر چه بیشتر آ.ل.ت تناسـ.لی در هنگام تحریک ج.ن.سی (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود. مکس من 2 با افزایش گردش خون در بافت اسفنجی به راحتی مشکل نعـ.وض را حل کرده و باعث پر شدن حوضچه های اسفنجی آل.ت میشود. مکس من 2 محصولی است 100% گیاهی که هیچگونه عارضه و اثرات جانبی منفی ندارد.
نحوه مصرف کپسول گیاهی مکس من 2 : روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد. در حالت کلی مصرف دو عدد کپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (یک یا دو کپسول هنگام صبحانه و یک یا دو عدد دیگر هنگام شام) شرایط معمول استفاده از این مکمل است. شایان ذکر است که مصرف بیش از چهار کپسول در روز به غیر از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصیه نمیگردد. لطفا در حین مصرف کپسول را بدون جویدن و شکستن فرو ببرید. (کپسول را با یک لیوان آب میل کنید و آن را بصورت سالم ببلعید.) نحوه نگهداری : لطفا این قرص را دور از دسترس کودکان ، به دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری نمایید.
واریز وجه به حساب (خرید نقدی): كه در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30%
برخی از ویژگیها 1) افرایش سایز آلت در طول و قطر (درازی و کلفتی)
2) تقویت بافت اسفنجی آل.ت و سفت تر کردن نعـ.وض(درمان مشکلات نعـ.وض و شل بودن آ.ل.ت)
3) دست یابی به نعـ.وض سخت هر زمان شما بخواهید و ارداه کنید
4) تـ.اخیر در انـ.زال زودرس و افزایش مدت زمان نزدیکی
5) تشدید شدت ارگـ.اسم (رسیدن به اوج لذت ج.ن.سی) - ارگـاسم طولانی تر و قوی تر

برای سفارش داروی گیاهی مکس من اصل اینجا را کلیک کنید

برای ثبت سفارش اینجا را کلیک کنید

برای سفارش داروی گیاهی مکس من اصل اینجا را کلیک کنید

‏هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر